Utenos „Saulės“ gimnazistai pateko į finalinį teisinių žinių konkurso „Temidė“ etapą

2017 04 18 392017 m. balandžio 18 d. Utenos „Saulės“ gimnazijoje vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ III etapas. Jame dalyvavo mokyklų, laimėjusių atrankinį etapą savo rajonuose, komandos: Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komanda, Ignalinos rajono Vidiškių gimnazijos komanda ir Utenos „Saulės“ gimnazijos komanda. Dalyvius vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė Utenos apskrities VPK Zarasų, Ignalinos, Molėtų, Anykščių PK veiklos skyrių vyr. tyrėjai bei komisijos pirmininkė Utenos apskrities VPK veiklos skyriaus viršininkė D. Sapkauskienė.

Komandos turėjo atlikti šias užduotis: komandos prisistatymas, protų mūšis ir komandos atsisveikinimas. Kiekviena komanda turbūt nedvejodama atsakytų, kad pati sunkiausia užduotis ir konkurencija tvyrojo protų mūšio etape. Klausimai buvo parinkti iš Lietuvos Respublikos Konstitucijos, Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso ir Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso, Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso, Lietuvos Respublikos vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymo bei Kelių eismo taisyklių.
Po įtemptos kovos teisinių žinių konkurso „Temidė“ III etapą laimėjo sauliečių komanda „Teisės sargai“, kurie vyks į Panevėžio mieste organizuojamą baigiamąjį konkurso etapą.