2017 m. kovo 31 d. Integruota pradinių klasių diena „Paukščiai“ Užpalių gimnazijoje

PAukščių diena2017 m. kovo 31 d. Užpalių gimnazijoje vyko tradicinė pradinių klasių integruota diena. Šiemet dienos tema buvo „Paukščiai“. Mokykloje lankėsi Zarasų urėdijos Salako girininkijos girininko pavaduotojas Mindaugas Ilčiukas, kuris papasakojo vaikams apie paukščių įvairovę, gyvenimo būdą, pristatė savo surinktą paukščių plunksnų kolekciją. Rokiškio rajono Bajorų kultūros namų lėlių teatras „ČIZ“ parodė spektaklį „Kvaila žąsis“. Mokiniai pristatė savo surinktą medžiagą apie pasirinktą sparnuočių grupę.

Priešmokyklinės grupės mokinukai padedami pedagogės O. Sirvydienės, domėjosi naminiais paukščiais, 1 klasė kartu su mokytoja L. Janaudiene – vandens paukščiais, 2 klasei mokytojas S. Šližys padėjo pasiruošti apie plėšriuosius paukščius. 3 klasė padedami mokytojos V. Pranaitienės pristatė žiemojančiu paukščius, o 4 klasė kartu su mokytoja B. Damauskiene – migruojančius paukščius. Vėliau pradinukai atliko kūrybinę užduotį. Piešė plunksnas laimės paukštei. Integruota diena baigėsi visų bendru darbu. Iš atneštų išmargintų plunksnų suklijavo pasakiško grožio paukštį.

Pradinių klasių metodinė grupė