Po metų pertraukos vėl Lietuvos mokyklų apdovanojimuose 2017 sėkmė aplankė dauniškiečius!

2017 03 30 DauniskioPo sėkmingo starto 2016 metais, kai Utenos Dauniškio gimnazija buvo pripažinta „Metų mokykla 2016", kovo 30 dieną gimnazistai vėl dalyvavo Lietuvos mokyklų apdovanojimuose. Kauno technologijos universiteto „Santakos“ slėnyje vykusiame renginyje aplankė sėkm ė- Dauniškio gimnazija pateko tarp trijų nominantų ir buvo pakviesta varžytis dėl „Metų mokykla 2017“ titulo.

Prieš skelbiant nugalėtojus mokiniai dalyvavo konferencijoje „Code the Future“, kurios metu turėjo puikią galimybę Kauno technologijos universiteto „Santakos“ slėnyje išgirsti garsių visuomenės veikėjų skaitomus pranešimus.

Mokiniai buvo laukiami laisvalaikio erdvėse, kuriose vyko kūrybinės dirbtuvės, susijusios su tvarumu, ekologija, technologijomis, veikė įvairios ekspozicijos.Toje pačioje erdvėje vyko pramogos, susijusios su virtualia realybe. Universiteto atstovai teikė informaciją apie studijas, laisvalaikio veiklas, pristatė interaktyvų „Mona Lizos“ piešinį, atgimusį ant vieno iš KTU bendrabučių sienos.

Gimnazistai džiaugėsi puikiai praleista diena ir nauja galimybe Utenos Dauniškio gimnaziją pristatyti, kaip garsėjančią geru mikroklimatu ir pagarbiais bendruomenės narių tarpusavio santykiais, šiuolaikišku požiūriu į mokinio asmenybės ugdymą bei kiekvieno mokinio mokymosi pažangos siekį. Ypač smagu buvo pasidalinti patirtimi, įgyta tarptautiniuose projektuose, įvairiuose konkursuose, tautinių vertybių ugdymu renginiuose ir savanorystės idėjomis.