„Muzikos talentų lyga-2017“ – atrankinis turas Utenoje

2017 m. vasario 2 d. Utenos muzikos mokykloje vyko respublikinis atrankų turas į III tarptautinį jaunimo ir suaugusių festivalį konkursą „Muzikos talentų lyga 2017". Atrankiniai turai vyko 5 Lietuvos miestuose, į kuriuos dalyviai suvažiavo iš Vilniaus, Kauno, Vilkaviškio, Klaipėdos, Tauragės, Jonavos, Alytaus, Kėdainių, Šakių, Šiaulių, Panevėžio, Mažeikių, Palangos, Rusnės, Saugų, Obelių, Utenos, Visagino. Vyko per 200 pasirodymų, kuriuos atliko 420 dalyvių. Jauniausiems dalyviams buvo vos 4-eri , vyriausiems - 35 metai.
Utenos Aukštakalnio progimnazijos vokaliniam ansambliui „Šaltinėlis" atrankoje ypač sekėsi. „Šaltinėlio" vadovė Lina Gaižauskienė džiaugėsi, kad kolektyvą komisija įvertino išskirtinai, apdovanodami diplomu MAŽASIS GRAND PRIX JUNIOR bei taure.

IMG_20170202