„Saulės“ gimnazija tapo dar saugesnė

Visuomenės reikalavimai saugumui mokyklose didėja - tėvai tikisi, kad jų vaikas mokykloje bus saugus, nepastumtas, neužgautas, neapvogtas. Galiojantys teisės aktai reglamentuoja mokyklos ir jos vadovo prievolę rūpintis vaikų saugumu mokykloje. Pamokų ir pertraukų metu mokytojai, budintysis, valytojos prižiūri tvarką gimnazijos patalpose. Tuo tarpu tai, kas vyksta gimnazijos teritorijoje, ne visada yra pastebima. Siekiant užkirsti kelią bet kokiems incidentams, „Saulės“ gimnazijos teritorijoje įrengta vaizdo stebėjimo sistema. Vaizdo kamerų pagalba puikiai matoma visa gimnazijos teritorijos aplinka. Tai drausmina gimnazijos lankytojus, mokinius, praeivius ar eismo dalyvius. Vaizdo stebėjimo kameros padės išsiaiškinti aplinkybes, įvykus konkrečiam įvykiui.

start stop bwd fwd

Vaizdo kameras ir visą josm reikalingą įrangą gimnazijai padovanojo buvęs šios gimnazijos mokinys, 1973 metų abiturientas, Valdas Trinkūnas. Tai ne pirma jo dovana savo mokyklai. Atsidėkodama už dovaną gimnazijos direktorė įteikė mecenatui simbolinį segtuvą, kuris primins jam apie tuometėje 1-oje vidurinėje praleistus metus.
Kada vaikai jaučiasi geriausiai? Atsakymas tik vienas: tada, kada jaučiasi saugūs.