Utenos Šeimos ir vaiko gerovės centras kviečia į atvirų durų dieną

2016 12 09 Atvirų durų diena2016 m. gruodžio 9 d. Utenos Šeimos ir vaiko gerovės centras (Vaižganto g. 50-1,  Utena) kviečia į tradicinę atvirų durų dieną.

Kviečiame kartu su mumis pasidžiaugti eglutės įžiebimu, pasidalinti savo gerumu, skirti dėmesį Centre gyvenantiems vaikams bei Paramos šeimai skyriaus gyventojams.
Labai Jūsų laukiame ir tikimės aktyvaus dalyvavimo.

Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro atvirų durų dienos programa:
14.00-15.00 val. Kviečiame Jus į šventinį koncertą „Atverkime duris gerumui”. Visus sveikins Utenos Aukštakalnio progimnacijos „Žiburio” pradinės mokyklos ansambliukas „Žiburiukai”. Kartu pašoksime, padainuosime. Kartu įžiebsime Kalėdinę eglutę.
15.00-16.00 val. pakviesime visus pasivaišinti Advento arbata.
16.00-17.00 val. Vaikų kūrybinės dirbtuvėlės „Atsiveria spalvotos durys“.
18.00 – 20.00 val. Utenos bendruomenės dalyvavimas paramos akcijoje „Iš širdies į širdį”.
18.00-20.00 val. Naujiesiems mūsų draugams parodysime, kaip mes gyvename - ekskursija „Kviečiu į svečius…” Utenos šeimos ir vaiko gerovės centre.
Visos šventės metu veiks fotostudija „Gerumo durys”, kur galėsite nusifotografuoti.

Jei Jūsų namuose yra žaislas su kuriuo nebežaisite, knygutė, kurios nebeskaitysite , ar išaugote mėgstamą drabužėlį, batus - pasidalinkit.

Iš anksto dėkojame,

Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro bendruomenė

Telefonai pasiteravimui: 8389 61623 , mob. 8 618 61636, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai