Pradinių klasių mokinius ir pedagogus vėl kviečia tradicinė karpymo popietė

2016 12 Karpiniai

Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio" skyrius ir šiemet kviečia gabius dailei pradinių klasių mokinius ir jų mokytojus dalyvauti tradiciniame renginyje - karpymo popietėje. Šiais metais popietės tema „Žiemos paukštė".
Jūsų karpiniais vėl kursime Kalėdinę nuotaiką miesto gyventojams, todėl kviečiame mažuosius į renginį atsinešti ir jau iškarpytų fantastinių formų paukštelių.
Renginys vyks 2016 m. gruodžio 13 d. 13 val. Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio" skyriuje. Laukiame mokytojų su grupelėmis iki 5 mokinių.
Dalyvius prašome turėti: 3-4 lapus A4 formato balto kopijavimo popieriaus karpiniams, žirkles, peiliuką popieriui, pieštukų, trintukų ir kūrybinę nuotaiką.

Dalyvių registracija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. : 8 389 73470.