Tolerancijos paukščiai atskrido į Utenos vaikų lopšelį-darželį „Gandrelis“

Tolerancija – priešingos nuomonės arba įsitikinimų gerbimas. Pasaulyje gyvena daugybė skirtingų žmonių. Mes galime nemėgti kai kurių iš jų, ir, žinoma, kai kurie gali nemėgti ir mūsų. Tačiau jei visi laikysimės taisyklės, kad skirtumai – ne pagrindas nesantaikai, kiekvienas galėsime jaustis saugiai. Vaikai, paklausti, kas yra tolerancija, sakė, kai žmonės gerai elgiasi, draugauja vieni su kitais.

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ bendruomenė paminėjo tolerancijos dieną. Nepailstanti įvairių renginių organizatorė socialinė pedagogė Rūta Paukštienė atnešė linkėjimus nuo Utenos mokyklos-darželio „Eglutė“ vaikų - baltą paukštelį. Mūsų darželinukai grupėse padarė po paukštį iš gamtinių medžiagų, kuriems davė vardus. Rudeniški paukšteliai kviečia draugauti, suprasti vieni kitus.Vaikai dainavo draugystės dainelę ir pažadėjo visada pildyti duotą pažadą - draugauti. „Žvirbliukų“ grupės vaikai žiūrėjo filmuką apie drambliuką, kuris buvo kitoks ne kaip visi ir kaip jam sekėsi susidraugauti. Po to jie draugiškai valgė sveikuoliškus sumuštinius.

Picture-009-Medium
Picture-011-Medium