IMG 31352016 m. lapkričio 4 d. popietę Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro patalpas užpildė vaikų šypsenos ir džiaugsmas. Dienos centre svečiavosi Molėtų rajono Alantos dienos centro „Daigelis“ vaikai. Būrys vaikų susirinko aktų salėje susipažinti ir pabendrauti. Kad geriau visi įsimintų vieni kitų vardus, kiekvienas pasakęs savo vardą dar turėjo sugalvoti daiktavardį iš tos pačios raidės: Nerijus – namas, Gabija – gėlė ir t.t. Po nuotaikingo susipažinimo ir pasivaišinimo, vaikai veikė daug ir įdomiai: dalyvavo meninėse užimtumo veiklose, žaidė įvairius linksmus stalo žaidimus, biliardą.

Menų dirbtuvėse piešė kolektyvinį piešinį bei gamino kalėdinį žaisliuką, nes ir Kalėdos jau ne už kalnų. Savo rankomis pagamintą kalėdinį žaisliuką Utenos Dienos centro vaikai padovanojo alantiškiams. Puikų ir geros nuotaikos kupiną susitikimą vainikavo kuklių dovanėlių vaikams įteikimas. Uteniškiai svečiams padovanojo rankų darbo molinius darbelius, alantiškiai – papuoštus ledinukus.

Paskyra socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/Utenos-vaikų ir jaunimo centro Dienos centras/

Socialinė pedagogė Asta Markauskienė