Utenos Vyturių progimnazijoje lankėsi mokytojai iš Ispanijos

2016 metų spalio 18 dieną Utenos Vyturių progimnazijoje pagal Utenos švietimo centro vykdomą tarptautinį ERASMUS+ strateginių partnerysčių projektą ,,Transnational Adult School Prototype" (tarptautinės suaugusiųjų mokyklos prototipas) patirties sėmėsi ir savo gerąją patirtį skleidė mokytojai iš Ispanijos Carlos Ramon Garcia Morilla, Dolores Garcia Alcalde, Mari Carmen Castillo iš IES LA PUEBLA DE VICAR mokyklos. Mokytojai labai domėjosi Utenos Vyturių progimnazijoje praeitais metais įdiegta naujove – elektroninėmis kortelėmis, naudojamomis įeinant ir išeinant iš mokyklos, atsiskaitant valgykloje, imant ir grąžinant knygas mokyklos bibliotekoje. Ispanų mokytojams patiko mokykloje naudojamas elektroninis dienynas Tamo. Svečiai atkreipė dėmesį į mokyklos bendruomenės kultūrą: strategiškai priimamus sprendimus, veiklų mokykloje įvairovę, apgalvotus, estetiškai išnaudotas mokyklos erdves , pagyrė mokinių mandagumą bei nuoširdumą. Anglų kalbos mokytoja Carmen, vedusi pamokas 7b ir 8b klasių mokinių mokiniams, puikiai įvertino jų anglų kalbos žinias. Svečiai iš Ispanijos taip pat domėjosi mokytojų kvalifikacijos tobulinimo aspektais.

Anglų kalbos mokytoja Ramunė Sabaliauskienė

IMG-20161018-WA0000