Kviečiame dalyvauti Europos programavimo savaitės renginiuose

2016 m. spalio 15–23 d. visoje ES vyksta Europos programavimo savaitė, kurios metu įvairios organizacijos ar savanoriai kviečiami organizuoti #CodeEU renginius. Tikslas – populiarinti informacines technologijas, programavimą, suprantamai paaiškinti šios srities gebėjimus ir sutelkti motyvuotus jaunuolius mokytis. Prie to prisideda ir profesinės savanorystės iniciatyva „Kam to reikia?!“, kviečianti stebėti tiesioginę e-pamoką bei dalyvauti gyvuose susitikimuose skirtinguose Lietuvos regionuose.

Europos programavimo savaitės metu iniciatyva „Kam to reikia?!“ kviečia spalio 21 d. nuo 14.00 val. dalyvauti renginyje, kuriame asociacijos „INFOBALT“ bei „Baltic Amadeus“ komanda dalinsis patarimais, prognozėmis, ką būtina žinoti ir ką reikia atlikti, norint tapti gerais bei populiariais specialistais, pasidalins savo sėkmės istorijomis. Renginys vyks A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.

Dėl dalyvavimo prašome susisiekti su „Kam to reikia?!” komanda el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8 611 144 12 – vienu ar kitu būdu pakanka informuoti apie dalyvavimą. Galutinė renginių programa su aprašymais prieinama čia. Paskirkime šią savaitę kelionei į technologijų pasaulį!

„Kam to reikia?!” projektų koordinatorė Justina Filipovskytė, tel. +370 611 144 12, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai