2016 m. spalio 13 d. Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ rudeniška gerumo akcija

Gerumo akcijaRuduo yra pats pats gražiausias ir turtingiausias metų laikas. Užderėjo obuoliai, tėveliai į darželį atvežė daug įspūdingų formų moliūgų. 2016 m. spalio 13 dieną Rudenėlis (auklėtoja Regina) ir daržo karaliumi išrinktas moliūgas (auklėtoja Irena) su vaikais lenktyniavo, žaidė, stebėjo sodelyje susirangiusią moliūginę kirmėlę. Po to vyko gerumo akcija „Obuolys Antanas“. Vaikai nupiešė ir nuspalvino daug obuoliukų, iš kurių sudėjo vieną didelį ir gražų. Jis puošia darželio sieną ir kviečia visus pasivaišinti obuoliais ant kurių lapelių užrašyti palinkėjimai.

Tokius gerumo obuolius priešmokyklinukai dalino praeiviams, sutiktiems vaikščiojant prie ežero, gatvėje, parduotuvėje ir pas kaimynus, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centre. Visiems vaikai linkėjo geros dienos ir nuotaikos. Akcijos organizatorės: Danguolė Valavičienė, Rūta Paukštienė, Ingrida Navikienė ir kitos darželio pedagogės bei darbuotojos dalinasi gerumu, nuoširdumu su visa miesto bendruomene.