Lietuvos nacionalinis kultūros centras skelbia naują tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkursą „Visa mokykla šoka"

LNKCLietuvos nacionalinis kultūros centras kartu su Švietimo ministerija skelbia naują tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkursą „Visa mokykla šoka".
Išaukštinti tradicinį šokį - toks Lietuvos nacionalinio kultūros centro sumanyto konkurso tikslas. Pastaraisiais metais jaunimo susidomėjimas liaudies šokiais pastebimai auga: daugelyje mokyklų vyksta vakaronės, buriasi šokių klubai, kur jauni žmonės smagiai leidžia laisvalaikį, kuria šventinę nuotaiką, bendrauja - taigi belieka šiam tikslui sutelkti visas pajėgas. Darykime tai drauge! Nesudėtingi ir tikrai smagūs mūsų liaudies šokiai gali vienam vyksmui sutelkti didelį būrį jaunų žmonių, juos vienyti, stiprinti savos kultūrinės tapatybės pajautą, jos vertės suvokimą, užtikrinti šiuolaikinių vaikų ir jaunimo domėjimąsi savo krašto tradicine kultūra.
Atkreipiame Jūsų dėmesį į tam tikrą šio konkurso išskirtinumą: jis organizuojamas ne tam, kad išryškintume geriausius, gabiausius šokėjus, o tam, kad įvertintume visos mokyklos bendruomenės pastangas ir tradicinių šokių populiarinimą mokyklinio amžiaus jaunimo bendruomenėje.
1. Tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurso „Visa mokykla šoka" nuostatai, 3 lapai >>>
2. Tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurso „Visa mokykla šoka" dalyvių paraiška, 1 lapas >>>

LNKC Direktorius Saulius Liausa