Tarptautinė mokytojų diena - lydima muzikos ir puikios nuotaikos

Tarptautinė mokytojų dienaVioleta Develienė
2016 m. spalio 5 d. Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Išradingi mokiniai parengė malonią staigmeną - sutikdami atvykusius mokytojus dovanojo po raudonskruostį obuolį, puoštą vaikiška rankele išraitytu palinkėjimu. Prieš koncertą mokytojai buvo kviečiami pabendrauti, Utenos švietimo centras vaišino kvapnia arbata ir saldėsiais, centro „Taurapilis“ darbuotojai kvietė aplankyti parodas, apžiūrėti edukacines erdves. Mokytojus kalbino „Utenos radijas“ vadovas Linas Bražionis.

„Taurapilio“ erdvę jaukiai užpildė skambantys mokinių, buvusių mokinių prisiminimai, mintys. Utenos rajono mokytojus pasveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas ir padėkojo už itin svarbų pedagoginį darbą. Pasveikinti mokytojų į šventę atvyko LR Seimo narė Milda Petrauskienė, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius.
Puikų šventinį koncertą „Tau mokytojau“ pedagogams dovanojo Utenos Muzikos mokykla. Nuotaikingos mokinukų atliekamos dainos, aukšto lygio muzikavimas ir pašėlęs Rolando Babraičio džiazo kvartetas suteikė šventei ypatingą nuotaiką. Mokytojai negailėjo aplodismentų ir komplimentų kolektyvų vadovams, dėkojo už smagią šventę Utenos muzikos mokyklos direktoriui Arūnui Katinui. Mokytojams koncertavo Utenos muzikos mokyklos mokiniai, Aukštakalnio progimnazijos vokalinis ansamblis „Žiburiukai“, (vad. L.Gaižauskienė), Dainavimo studija „Žiogas“ (vad. L. Garūbienė), LRT konkurso „DAINŲ DAINELĖ“ IV-ojo etapo dalyviai ir Utenos muzikos mokyklos absolventas, LRT konkurso „DAINŲ DAINELĖ“ 2016 laureatas Aurimas Matuzevičius.
Po koncerto Utenos rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus darbuotojai gėlės žiedais pagerbė šviesaus atminimo kolegas, iškeliavusius į amžinąją poilsio vietą.