Jaunieji dailininkai puošia „Gandrelį“

IMG 5392Jau keletą metų vyksta graži Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ ir Utenos dailės mokyklos draugystė, kurios renginiai skiriami Mokyklų bendruomenių metams pažymėti. Šio saulėto rudens popietėmis dailės mokyklos mokiniai ant darželio sienų įgyvendino nepaprastas idėjas. Su dailės mokyklos direktoriaus pavaduotoju Giedriumi Mazuru jaunieji dailininkai paruošė eskizus, sukomponavo didelius piešinius ir papuošė darželio pašalius. Gražioje akcijoje visiems vadovavo mūsų darželio meninio ugdymo mokytoja Ingrida Navikienė. Vienoje fligelio pusėje apsigyveno švelnios avytės, tartum debesėliai kylantys į dangų.

Kitoje suvažiavo linksmos spalvotos mašinytės, tarsi pasiruošę visus pavėžėti ir pralinksminti. Dėkojame visiems jauniesiems dailininkams, kurie paruošė eskizus, intensyviai dirbo ir nupiešė fantastiškus piešinius. Užsukite pas mus pažiūrėti ir pasidžiaugti gražiais darbais.