„Europos egzaminas“ mokyklose – kas tai?

europos pamoka bendras„Europos egzaminas“ – tai žinių apie Europos Sąjungą (ES) patikrinimo konkursas, kuriame gali dalyvauti visos Lietuvos mokyklos. Pagrindinė projekto dalis – „Europos egzaminas“ – skirta 10-12 klasių moksleiviams, o „Bandomasis Europos egzaminas“ – 8-9 klasių mokiniams.

Kviečiame dalyvauti „Europos egzamine“ – žinių apie Europos Sąjungą (ES) patikrinimo konkurse. Egzamine raštu gali dalyvauti visų projektui užsiregistravusių Lietuvos mokyklų mokiniai. „Europos egzaminas“ skirtas 10–12 klasių mokiniams, o Bandomasis Europos egzaminas – 8–9 klasių mokiniams.

25 geriausiai „Europos egzaminą“ išlaikę moksleiviai ir jų mokytojai bus pakviesti į egzamino finalinį renginį 2016 m. gegužės 20 d. „Europos namuose“ Vilniuje. Trys geriausiai „Europos egzamino“ finalo užduotis išsprendę moksleiviai laimės pagrindinį prizą – pažintinę kelionę į Europos Sąjungos (ES) institucijas. Šių mokinių mokytojus į Briuselį pakvies Europos Parlamento narys Bronis Ropė.

Europos egzamino literatūros sąrašas

REGISTRUOKITĖS iki gegužės 4 d.

Užiregistravusios mokyklos turės galimybę medžiagą egzaminui pasiruošti pasiimti iš Europos informacijos centro Vilniuje.

Kazys Pupinis, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Tel. 85 2313191