Utenos Dauniškio gimnazija atstovaus Uteną regioniniame teisinių žinių konkurse „Temidė“

„Temidės" konkursas Dauniškio gimnazijoje2016 m. balandžio 4 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etapas. Pagrindinis teisinių žinių konkurso tikslas - ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų, psichiką veikiančių medžiagų vartojimo, smurto prevenciją. Konkurse varžėsi Utenos Adolfo Šapokos, Utenos „Saulės", Utenos r. Užpalių, Utenos Dauniškio gimnazijų mokinių komandos, kurias vertino kompetentinga komisija: Audrius Micikevičius Utenos apskrities VPK VTS PP viršininkas, Rimantas Jurkevičius Utenos Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras, Gailutė Blažienė Utenos Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėja, Neringa Meldaikienė Panevėžio apygardos Probacijos skyriaus vyresnioji inspektorė, Justė Rudokienė Utenos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė.
Po smagių ir išradingų moksleivių pasirodymų, komisijai susumavus balus, paaiškėjo, kad Utenos Dauniškio gimnazijos komanda laimėjo I vietą. Sveikiname Utenos Dauniškio gimnazijos komandos narius Clarkę Anitą Elizabeth, Šalčiūną Tomą, Trinkūną Vytenį, Venslovaitę Moniką, Savičenko Gretą ir soc.pedagogę Vidą Adiklienę, kurie atstovauti Uteną regioniniame teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape.