Per mokinių atostogas Jaunimo mokykla dūzgė it bičių avilys

DSC00002Mokinių pavasario atostogų metu Jaunimo mokykla dūzgė it bičių avilys. 2016 m. kovo 21 – 25 dienomis mokyklos Laisvalaikio skyriuje vyko nemokama vaikų užimtumo savaitė, į kurią susirinko 7 – 11 m. vaikai iš Krašuonos, Vyturių, R. Šaltenio progimnazijų, Žiburio, Aukštakalnio pradinių mokyklų, mokyklos – darželio „Varpelis“. Kiekvieną dieną nuo aštuntos iki septynioliktos valandos vaikų užimtumu rūpinosi išradingi neformaliojo švietimo mokytojai. Užimtumo savaitės programos turinys ir aktyvios veiklos vaikams garantavo praktinių žinių bagažą, smagų ir prasmingą laisvalaikį.

Dalyvaudami veiklose vaikai susipažino su Laisvalaikio skyriuje veikiančiais įvairių neformaliojo švietimo krypčių būreliais, studijomis. Vaikai piešė, lipdė iš molio, mokėsi sportinių šokių žingsnelių, sportavo, konstravo, programavo robotus, dainavo, lankėsi žirgyne, susipažino su fotografavimo subtilybėmis, dekoravo velykinius kiaušinius. Jaunimo mokykloje smagiai pavasario atostogas leidžiančių mokinių būrį papildė Dienos centrą bei Laisvalaikio skyriaus būrelius lankančių vaikų ir jaunuolių grupė. Antroje dienos pusėje prie veiklų prisijungdavo Atviroje jaunimo erdvėje besilankantis jaunimas. Būrelių, studijų vadovai mano, kad užimtumo savaitė Laisvalaikio skyriuje buvo puiki galimybė vaikams susipažinti su įvairių krypčių neformaliojo švietimo veikla, įdomiai bei saugiai praleisti laisvalaikį. Užimtumo savaitę Laisvalaikio skyriuje galima įvardinti kaip Jaunimo mokyklos neformaliojo švietimo mokytojų dovaną šv. Velykų proga Utenos miesto vaikams ir kaip startą naujoms veikloms ir idėjoms.

Utenos jaunimo mokyklpos ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja R. Beresnevičienė