Netradicinės IT ir ekonomikos pamokos Utenos progimnazijose

022016 m. vasario mėnesį Utenos Dauniškio gimnazijos IT mokytojos Gražina Žalienė, Giedrė Sudniutė ir Asta Adiklienė Vyturių, Krašuonos ir Aukštakalnio progimnazijose vedė netradicines IT ir ekonomikos pamokas aštuntokams. Pamokose vykusiose viktorinse metu mokiniai buvo supažindinti suUtenos Dauniškio gimnazijos istorija, gimnazijos mokytojais, mokomaisiais dalykais ir įvairiomis veiklos sritimis.

Mokytojos supažindino aštuntokus ir su IT bei ekonomikos programomis, papasakojo apie jų įgyvendinimui reikalingas priemones ir pakvietė į neformalaus švietimo užsiėmimus.

Aptarti konkursai, varžybos, projektinė veikla ir laimėjimai. Už aktyvumą pamokose progimnazijų mokiniai gavo informacinius skirtukus, o aktyviausieji buvo apdovanoti rašymo priemonėmis su Utenos Dauniškio gimnazijos simbolika.