Utenos Dauniškio gimnazijoje pasiektas stalo žaidimų Lietuvoje rekordas!

2016 02 09Violeta Develienė

2015 m. lapkričio 12 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje buvo siekiama stalo žaidimų Lietuvoje rekordo. Vienu metu 117 stalo žaidimų žaidė Dauniškio gimnazijos gimnazistai, Utenos jaunimo mokyklos, Aukštakalnio progimnazijos, Krašuonos progimnazijos mokiniai bei Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro ugdytiniai.
Utenos Dauniškio gimnazijos socialinė pedagogė Vida Adiklienė akcentavo tai, kad tokie susibūrimai – puiki galimybė visiems atsipalaiduoti, pabūti kartu bei lavinti mokinių strateginį mąstymą, išlaisvinti kūrybiškumą.
Šią idėją inicijavę gimnazistai norėjo paneigti visuomenėje vyraujančią nuomonę apie jaunimo neveiklumą ir pasyvumą.
Pasak V. Adiklienės, užfiksuoti duomenys apie Dauniškio gimnazijoje vykusius stalo žaidimus buvo siunčiami į Lietuvos rekordų agentūrą „Factum". 2016 vasario 9 d. Utenos Dauniškio gimnaziją pasiekė džiugi žinia-rekordas pasiektas!