2015 m. lapkričio 12 d. Dalinamės patirtimi - programos „eTwinning“ seminaras Utenos Dauniškio gimnazijoje

2015 lapkričio 12 d. į Utenos Dauniškio gimnaziją susirinko Utenos Vyturių progimnazijos, Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos, Utenos Leliūnų pagrindinės mokyklos, Molėtų pradinės mokyklos, Molėtų r. Alantos gimnazijos, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos, Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ bei šeimininkų - Utenos Dauniškio gimnazijos atstovės.
Renginyje pranešimus skaitė programos „eTwinning“ ambasadorės Utenos - Vilniaus regionams Loreta Tarvydienė su mokiniais bei Giedrė Sudniutė ir viešnios - Utenos Vyturių progimnazijos anglų k. mokytoja Ramunė Sabaliauskienė, Molėtų r. Alantos gimnazijos pavaduotoja neformaliam ugdymui Jurgita Kniaziukienė.

rsz_b310f293_1
rsz_bbfb75f
rsz_bd10057f
rsz_be102a0f
rsz_be118a9f
rsz_be17085f
rsz_bf10531f
rsz_bf17316f
rsz_c01338cf
rsz_c110c5d7
rsz_c114be6f
rsz_c212265f
rsz_c21904af
rsz_c31bea5f
rsz_c61b00ff
rsz_c81cd3c7
start stop bwd fwd

Pranešėjos dalinosi dalyvavimo projektuose patirtimi, pristatinėjo programos „eTwinning“ naujienas bei projektinei veiklai naudingus IKT įrankius.
Dalyvės praktiškai išbandė naująjį programos „eTwinning“ įrankį „eTwinning Live“, jungėsi prie projektų, ieškojo partnerių, dirbo su kitais darbastalio įrankiais.
Renginį nuspalvino ir dalyves bei organizatores nustebino Utenos Vyturių progimnazijos technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė, surengusi savo mokinių sukurtų krepšelių parodą.
Dalyvės taip pat turėjo galimybę aplankyti keletą gimnazijoje veikiančių parodų: įvairių projektų dalyvio 2 d klasės mokinio Naglio Tarvydo fotografijų parodą bei gimnazijos informaciniame centre veikiančią programos „eTwinning“ metodinių leidinių parodą; susipažinti su gimnazijos erdvėmis.

Programos „eTwinning“ ambasadorė Utenos-Vilniaus regionams Giedrė Sudniutė