2015 m. spalio 3-4 d. seminarai „Rinkis kelią, ne takelį" ir „Galimybės atsiveria atkakliems" vaikams ir jaunimui Utenos vaiko ir šeimos gerovės centre

2015 10 042015 m. spalio 3 ir 4 dienomis Utenos vaiko ir šeimos gerovės centre vyko seminarai „Rinkis kelią, ne takelį" ir „Galimybės atsiveria atkakliems", skirti vaikams ir jaunimui. Šiuose seminaruose dalyvavo mokyklinio amžiaus vaikai ir jaunimas, kurie neformaliojo ugdymo metodais įvardijo savo gyvenimo tikslus, planavo žingsnius, reikalingus jiems pasiekti.

Vaikai pasisėmė gerų emocijų, mokėsi aiškiai įvardyti ir pristatyti savo tikslus, turėjo galimybę prasmingai praleisti laiką ne pamokų metu, planuodami mokymosi poreikį karjerai ir socialinei veiklai ateityje.

Seminaras organizuotas, įgyvendinant projektą „Aktyvūs vaikai", kurį vykdo VšĮ „Socialinės partnerystės centras" (partneris Utenoje – Neformalaus ugdymo centras). „Socialinės partnerystės centras" veiklą vykdo nuo 1997 m., didelį dėmesį skiria prevencinei veiklai su socialinės rizikos šeimomis bei jose augančiais vaikais, jaunimu, kurie yra didžiausioje rizikoje patirti smurtą, psichikos sutrikimus, nuolat mato šeimines problemas, yra linkę nelankyti mokyklos.

Projekto „Aktyvūs vaikai" tikslas – suteikti moksleiviams ir vaikams, linkusiems nelankyti mokyklos, galimybes, sudarančias sąlygas ugdymuisi, saviraiškai, bendravimui, dalyvavimui ir į(si)traukimui į prasmingą socialinę ir sportinę veiklą Vilniuje, Trakų, Širvintų, Anykščių ir Utenos rajonuose.

Projektas finansuojamas iš valstybės biudžeto lėšų pagal Vaikų ir jaunimo socializacijos projektų finansavimo ir organizavimo konkurso nuostatus, patvirtintus švietimo ir mokslo ministro.

Daugiau informacijos: Stasė Makštutienė, tel. 860043623, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai