2015–2016 m. m. Elektronikos platintojų asociacijos ir kitų socialinių partnerių projektas Lietuvos mokykloms

MĄSTAU. RŪŠIUOJU. GYVUOJUKviečiame įsijungti į projektą „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju" ir rinkti baterijų atliekas!

Artimiausiu metu ugdymo įstaigose bus pradedamas vykdyti projektas „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju". Projekte dalyvaus 2 ugdytinių grupės – ikimokyklinio, pradinio ugdymo įstaigų vaikai ir bendrojo, profesinio lavinimo mokyklų moksleiviai.

„Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju" dalyvių laukia puikūs prizai. Pririnkę pilną dėžutę baterijų mažieji galės sau ir tėveliams išsirinkti kvietimus į kultūrinius renginius, teatrą, krepšinio varžybas, o vyresnieji varžysis tarp savo apskrities ugdymo įstaigų ir be anksčiau minėtų prizų galės laimėti net krepšinio komandos apsilankymą savo mokykloje!

Dalyvauti projekte priimamos tik 200 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, tad laukiame Jūsų informacijos dėl dalyvavimo el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Informacija tel. 8 603 38 430.

Tikimės, kad būsite aktyvūs, ir kartu pasirūpinsime švaria gamta!

Projekto „MĄSTAU. RŪŠIUOJU. GYVUOJU" partneriai VšĮ „Problemų sprendimo centras"