2015 m. rugsėjo 1 d. Utenos Dauniškio gimnazistai įsiamžino sodindami ąžuolus

Kiekviena mokinių karta nori palikti atsiminimą apie save mokyklai. Prisiminimai lieka nuotraukose, dovanose, rankų įspauduose ar pasiekimų vitrinose. Europos Parlamento narių iniciatyva organizuojama akcija, kurios tikslas – rugsėjo 1‐ osios šventės metu pasodinti po medelį, kuris primintų mokyklai apie klasę, o klasei – apie mokyklą ir dar padėtų laimėti kelionę į Europos Parlamentą! Prie šios puikios akcijos prisijungė ir Utenos Dauniškio gimnazijos ketvirtų klasių gimnazistai, kurie pasodinę medelį, įsiamžino prie jo, o klasės nuotrauką įkėlė į tam skirtą tinklapį. Akcijoje dalyvavusi originaliausia klasė bus pakviesta važiuoti į Europos Parlamentą. Savo ąžuoliuką pasodino ir ketvirtų klasių auklėtojai.