2015 m. liepos 9-13 d. Paskutinis Comenius susitikimas Kroatijoje

logo Life Learning eTwining2015 m. liepos 9-13 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijos mokytojos Loreta Tarvydienė ir Inga Tutkienė vyko į paskutinįjį šio tarptautinio Comenius daugiašalės partnerystės projekto „Mokymas LIFE: lyderystės iniciatyvos Europai" susitikimą, kuris vyko „I. Gimnazijoje Osijek" gimnazijoje Kroatijoje. Šio projekto pagrindinis tikslas - skatinti lyderystės iniciatyvas mokykloje. Tai buvo dešimtasis ir paskutinysis šio projekto susitikimas. Susitikimo metu šalių projekto koordinatoriai aptarė nuveiktas veiklas per dvejus projekto metus, virtualius bendravimo ir bendradarbiavimo įrankius (www.wikispace.com ir www.yahoogroups.com), dirbo komandose ir pildė projekto baigiamąjį pranešimą, aptarė projekto rezultatus, eTwinning projekto baigiamuosius darbus Twinspace erdvėje. Taip pat susipažino su Osijek miestu, jo istorija, kultūriniu gyvenimu, tradicijomis ir Osijek apylinkėmis.

Projekto koordinatorė Loreta Tarvydienė

K1
K2
K3
K4
K5
K6
K7
start stop bwd fwd

Veikla yra finansuota iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis pranešimas atspindi tik autorių, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, todėl Europos Komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos naudojimą.