2015 m. gegužės 14 d. festivalis „AKTYVI ŠEIMA 2015"

2015 05 14 sporto festivalisVioleta Develienė

Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro darbuotojai drauge su Utenos vaikų lopšelių-darželių „Gandrelis" ir „Saulutė“ kolektyvais pakvietė vaikučius, tėvelius, sesutes, brolius ir senelius į festivalį „AKTYVI ŠEIMA 2015", kuris vyko 2015 m. gegužės 14 d. Utenio stadione. Festivalis tradiciškai prasidėjo šventine dalyvių eisena. Daug gerų emocijų dalyviams suteikė įvairios sportinės rungtys, linksmoji mankšta, sportiniai šokiai. Mažieji sportininkai ėmėsi aktyvios veiklos stotelėse, vyko mažiausių dalyvių varžybos bei nėščiųjų fotosesija. Biuro direktorė Alma Gaidienė džiaugėsi pakilia dalyvių nuotaika, azartiškais žaidėjais ir aktyviais sirgaliais. Pasibaigus draugiškoms varžytuvėms futbolo klubo Utenos „Utenis“ sportininkai pademonstravo savo meistriškumą, o visų dalyvių laukė apdovanojimai.

Renginio „Aktyvi šeima-2015“ partneriai LFF Masinio futbolo asociacija, Utenos apskrities futbolo asociacija, futbolo klubas Utenos „Utenis“, Utenos daugiafunkcis sporto centras, Utenos Tėvų asociacija, Utenos r. savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius, VŠĮ „Utenos radijas“, laikraščiai „Utenos diena“ ir „Apskrities žinios“.

Renginio nuotraukos >>>