Utenos Vyturių progimnazijos mokinių sėkmė konkurse „Lietuvos gamtininkas"

DiplomasVioleta Develienė

2015 m. balandžio 22 d. Utenos Vyturių progimnazijos 2a kl. mokiniai Rugilė Mačionytė, Miglė Žemaitytė, Arminas Čekuolis ir Nojus Žuronskas, lydimi mokytojos Angelės Marcinkevičienės, dalyvavo respublikiniame 1–4 kl. mokinių gebėjimų konkurse ,,Lietuvos gamtininkas". Mokiniai Vilniuje vykusiame konkurse atliko teorines užduotis, kurios apėmė įvairius pasaulio pažinimoUtenos Vyturių progimnazijos mokinių sėkmė konkurse „Lietuvos gamtininkas" aspektus bei praktines užduotis gamtoje. Konkursas sustiprino mokinių motyvaciją, sužadino smalsumą ir susidomėjimą nauja informacija. Bendradarbiaudami ir kūrybiškai dirbdami mokiniai laimėjo III – ąją vietą. Utenos Vyturių progimnazijos komanda apdovanota Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomu ir prizais.