2015 m. kovo 18 d. viktorina-konkursas „PROTŲ MŪŠIS" Utenos Krašuonos progimnazijoje

2015 m. kovo 18 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje įvyko Utenos rajono antrų klasių mokinių viktorina-konkursas „PROTŲ MŪŠIS", skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25 – mečiui paminėti, kurį organizavo pradinių klasių mokytojos Aušrinė Kazlauskienė ir Rita Rimšelienė. „Protų mūšyje" dalyvavo 7 antrokų komandos iš rajono ugdymo įstaigų: „Žiburio" pradinės mokyklos, mokyklos – vaikų darželio „Eglutė", Vyturių progimnazijos, Krašuonos progimnazijos, Rapolo Šaltenio progimnazijos, mokyklos – vaikų darželio „Varpelio" , Užpalių gimnazijos. Renginio dalyvius pasveikino mokyklos direktorius Rolandas Gruodinskas, 2b klasės mokiniai.
Mokiniai turėjo sugalvoti savo komandoms pavadinimus, atsakinėti į klausimus apie Lietuvą. Antrokai pademonstravo puikų komandinį darbą, greitą mąstymą, tvirtas žinias. Viso renginio metu vaikus lydėjo pakili, puiki nuotaika. Dalyvavusios viktorinos – konkurso komandos ir jas parengusios mokytojos buvo apdovanotos padėkos raštais. Komandos - nugalėtojos apdovanotos Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus diplomais. Pirmą vietą užėmė "Žiburio "pradinės mokyklos antrokai, antrą – Vyturių progimnazijos, trečią - Krašuonos progimnazijos mokiniai.

20150318_105306