Pasiekimai atspindintys įdėtą darbą

EstijojeIš tarptautinio Žiemos sporto šakų centro Otepӓӓ (Estija) grįžo Lietuvos Specialiosios olimpiados (SO) slidinėjimo rinktinė, kurią sudarė Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro slidininkai, dalyvavę Baltijos šalių SO Žiemos žaidynėse. Prieš šias paskutines žiemos sezono slidinėjimo varžybas, Madonoje (Latvija) buvo surengta mokomoji treniruočių stovykla Baltijos SO žiemos žaidynėms pasiruošti. Puikios oro sąlygos, gerai įrengtos slidinėjimo trasos leido pasiekti gerų rezultatų.

Vaikų grupėje 1 km sprinto lenktynėse 1 vietą iškovojo Mantas Burneika, o jaunučių grupėje aukso medalį pelnė Arūnas Martinonis - šie vaikai yra ir Aulelių vaikų
Estijojeglobos namų auklėtiniai. Jaunimo tarpe 1 km sprinto lenktynėse aukso medalius laimėjo Aušra Burbulytė, Erikas Garbul, o suaugusių tarpe Jonas Urbanovičius.
Suaugusių 2 km lenktynėse pirmąsias vietas laimėjo Aurimas Jasiulionis ir Rūta Tuskenytė.
Lietuvos SO rinktinė nenugalėta liko ir sprinto 4x500 m. estafetėje. Tai jau ketvirta pergalė, ketvirti metai iš eilės. Čia antrąją vietą laimėjo Estijos SO, o trečiąją vietą Latvijos SO slidininkai.
Slidininkus šioms varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojas-ekspertas Zenonas Misiūnas. Delegacijos vadovė Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotoja socialinei Estijojepriežiūrai ir globai Vilgelmina Rastenienė.
Pasibaigus žiemos sezonui sportininkai pradės ruoštis Pasaulio SO vasaros žaidynėms Los Angele (JAV), kurios vyks liepos 25 – rugpjūčio 2 dienomis. Čia Lietuvos SO rinktinės sudėtyje dalyvaus uteniškiai Rūta Tuskenytė 1500 m., 3000 m. distancijose ir estafetėje 4x400 m. ir Aurimas Jasiulionis 1500 m. 5000 m distancijoje ir estafetėje 4x400 m.