„Žiburiukai" - baigiamajame projekto „Išsipildymo akcijos įkvėpti..." koncerte

Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos kolektyvas „Žiburiukai"Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla ir jos projektas „Išsipildymo akcijos įkvėpti..." (projekto vadovas šios mokyklos direktorius, profesorius Ričardas Sviackevičius, autorė ir meno vadovė Irena Žilinskienė) buvo iniciatoriai, nutiesę draugystės tiltą tarp Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos ir Vaikų globos namų. Šis projektas paskatino surasti muzikos kelią į nuskriaustų gyvenimo vaikų širdeles. Per 10 metų įvairiuose Lietuvos, Latvijos, Lenkijos miestuose ir miesteliuose ši graži idėja sujungė daugybę vaikų globos įstaigų ir ne tik pradedančių muzikuojančių kolektyvų, solistų, bet ir profesionalų.

2014 m. gruodžio 20 d. baigiamajame projekto koncerte jau antrą kartą buvo pakviestas dalyvauti Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos kolektyvas „Žiburiukai". Pirmąjį kartą 2013 m. koncertavome šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje. 2014 metais Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai tapo projekto partneriu, tad iškilmingas koncertas „Aš vis dar tikiu" vyko Valdovų rūmų salėje. „Žiburiukams" akomponavo profesionalus marimbininkas Saulius Auglys. Koncerto globėjai – Jo Ekscelencija Prezidentas Valdas Adamkus ir ponia Alma Adamkienė. Šis projektas „Žiburiukams" padovanojo daugybę neišblėstančių, gražiausių įspūdžių. Džiugu, kad 2014 metus užbaigėme prasmingu ir įsimintinu koncertu.

Kolektyvo vadovė Lina Gaižauskienė