Aukštakalnio progimnazijoje tęsiasi respublikinis projektas „Sveikatiada"

Sveikatiada2014 m. lapkričio 20 dieną progimnazijos aktų salėje šeimininkavo šeštokai. Jie ruošėsi „Sveikatiados" renginiui „Vienos spalvos vaišių stalas". Mokiniai dengė stalus spalvingomis staltiesėmis, juos dekoravo jaukiais aksesuarais, lankstė servetėles, dėliojo patiekalus.
Rengdamiesi šventei, visą lapkričio mėnesį, šeštokai aiškinosi, ką mums pasako skirtingos vaisių, daržovių ir uogų spalvos. 6a klasė domėjosi baltos, 6b – oranžinės, 6c – raudonos, 6d – violetinės, 6e – žalios spalvos vaisių ir daržovių maistinėmis medžiagomis, savybėmis, nauda žmogaus organizmui.
Renginio metu visų šeštų klasių mokiniai pristatė savo sukurtus plakatus, papasakojo, kaip sekėsi ruošti vienos spalvos vaišių stalus.

Biologijos mokytoja Onutė Ilčiukienė pravedė viktoriną, o nugalėtojus apdovanojo Utenos savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais. Vertinimo komisija, vadovaujama direktoriaus pavaduotojos Jolitos Zaukevičiūtės, įvertino kiekvienos klasės pastangas: kūrybiškumą, patiekalų įvairovę, sumanumą, estetiką. Skambant muzikai, mokiniai kartu su klasių vadovais Dalia, Birute, Lilijana, Ramune, Mindaugu ragavo patiekalus, linksmai bendravo.
Respublikinio projekto „Sveikatiada" koordinatorius Tadas Beržonskas laiške mokyklai rašo: „Pirma mintis pamačius Jūsų darbus – fantastika! Tiek daug visko padarėt – ir plakatai, ir patiekalai. Labai šauniai padirbėjo visa Jūsų mokykla. Akivaizdu, kad šiemet aktyvumu norit pralenkti visus kitus „Sveikatiados" dalyvius – labai džiaugiamės dėl to. O savo kūrybą jau galite išvysti ir mūsų galerijoje, adresu www.sveikatiada.lt. Kad tik Jūsų bendruomenės įkvėpimas nemažėtų!"