Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos Edukologijos Universitetu

2014 11 12 2014 m. lapkričio 12 d. Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos direktorė Asta Garunkšnienė dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteteo organizuojamoje apvalaus stalo diskusijoje tema ,,Mokytojo rengimo kokybė socialinės partnerystės kontekste''. Diskusijos metu nagrinėtos temos: mokytojas ugdymo proceso kūrėjas ir tyrėjas, būsimų pradinių klasių mokytojų praktikos specifiškumas, mokyklų lūkesčiai socialinėje partnerystėje su Lietuvos edukologijos universitetu. Buvo pasirašyta Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos ir Lietuvos Edukologijos Universiteto bendradarbiavimo sutartis.

Daugiau apie renginį >>>

2014 11 12