Įvyko renginys „Tarptautinės eTwinning programos kontaktinis seminaras pradedantiesiems progimnazijų ir gimnazijų gamtos mokslų mokytojams" Utenoje

100 01092014 m. spalio 16 d. Utenos Švetimo centre įvyko Nacionalinės Lietuvos eTwinning paramos tarnybos ir programos ambasadorių Loretos Tarvydienės ir Giedrės Sudniutės inicijuotas eTwinning renginys „Tarptautinės eTwinning programos kontaktinis seminaras pradedantiesiems progimnazijų ir gimnazijų gamtos mokslų mokytojams". Susitikimų metu pristatytos Erasmus+, eTwinning programų galimybės pagrindinių mokyklų, progimnazijų, gimnazijų gamtos mokslų ir kitiems besidomintiems projektine veikla mokytojams, pristatyti pagrindiniai internetiniai šaltiniai, kuriuose randama informacija bei naujienos apie šias programas portaluose Erasmus+, www.eTwinning.net, www.eTwinning.lt ir socialiniame tinkle Facebook.

Renginio metu išbandyta galiybė užsiregistruoti Yahoo Utenos grupėje, eTwinning portale, partnerių paieška ir paaiškinta kaip įsijungti į projektinę veiklą, pristatytas eTwinning projektas „Po atviru dangumi-romantiška astronomija".

Taip pat pristatyti IKT internetiniai įrankiai ir jų praktiniai taikymai gamtos mokslų pamokose, tokie kaip Google Chrome papildiniai, kelionių dienoraščio formavimo įrankis Cartograph ir informacijos saugumo įrankiai.
Renginio pradžioje buvo suformuluotas „Norų medis", o jo įvykdymą emocinėmis išraiškomis dalyviai iš seminaro išsinešė geras emocijas ir žinias.
Daugiau informacijos apie eTwinning programą, registraciją portale, TwinSpace įrankių panaudojimą, gerosios patirties pavyzdžius rasite centriniame eTwinning portale bei nacionalinėje eTwinning interneto svetainėje.

eTwinning projekto ambasadorė Utenos/Vilniaus regionui
Utenos Dauniškio gimnazijos fizikos ir astronomijos mokytoja Loreta Tarvydienė