2014 m. spalio 13 d. pristatymas „Pagalbos vaikui modeliavimas: institucinė ir tarpinstitucinė veikla" Švietimo ir mokslo ministerijoje

www.alternatyvusugdymas.ltŠvietimo aprūpinimo centro vykdomo projekto „Alternatyvusis ugdymas" ir projekto partnerio Panevėžio rajono švietimo centro komanda kviečia į pristatymą „Pagalbos vaikui modeliavimas: institucinė ir tarpinstitucinė veikla". Šis pristatymas skirtas apibendrinti patirtį ir rezultatus, matomus mokyklose, kuriose dvejus metus buvo taikytas Tinklinio bendradarbiavimo modelis.

Renginio metu sužinosite:
kokia yra Tinklinio bendradarbiavimo modelio idėja, kas yra "vieno langelio" pagalbos vaikui sistema ir atvejo koordinatorius;
koks yra pagalbos vaikui teikimo procesas asmeniniu, instituciniu ir tarpinstituciniu lygmenimis;
kokią naudą modelio taikymas davė mokyklų bendruomenėms, kokie yra mokyklos pokyčiai vaikų, mokytojų, tėvų akimis.
Pristatymas vyks 2014 m. spalio 13 d. 15 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius). Į renginį registruotis nereikia. Tinklinio bendradarbiavimo modelio aprašymą ir jo diegime dalyvavusias mokyklas rasite alternatyviojo ugdymo svetainėje www.alternatyvusugdymas.lt. Detalesnę informaciją apie pristatymą teikiama telefonu (8 5) 264 94 78 arba el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Maloniai kviečiame dalyvauti.

Projekto „Alternatyvusis ugdymas" komandos vardu, Simona Plienaitytė, projekto vadovė
Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, Geležinio Vilko g. 12, Vilnius
Tel. (8 5) 264 9478, faks. (8 5) 264 94 50