2014 m. spalio 23 d. Utenos regiono kalbų mokytojams skirtas eTwinning seminaras Utenos švietimo centre

erasmus E-twinning logoŠvietimo mainų paramos fondas, administruojantis eTwinning programą Lietuvoje ir programos eTwinning ambasadoriai 2014 m. spalio 23 d.  12.30 val. organizuoja Erasmus+ programos eTwinning renginį „Tarptautinės eTwinning programos galimybės mokykloje", kuris vyks Utenos švietimo centre (Maironio g. 12, Utena ).
Maloniai kviečiame dalyvauti Utenos regiono mokyklų kalbų mokytojus, besidominčius tarptautinio bendradarbiavimo galimybėmis ir norinčius išgirsti apie programos eTwinning veiklas, Lietuvos mokytojų gerąją patirtį, saugumą internete ir išbandyti įvairius internetinius įrankius.
Seminaro dalyvius prašome iš anksto registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Utenos švietimo centre. Registracija vyks iki 2014-10-22 10.00 val. Registruojantis būtina nurodyti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę, mokymo įstaigą, pareigas bei e. pašto adresą.
Daugiau informacijos apie programą eTwinning galite rasti: www.etwinning.net.
Renginio programa.

Detalesnė informacija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai