KVIEČIAME Į EUROPOS JUDĖJIMO SAVAITĖS BĖGIMĄ

2014 Now we moveKviečiame visas ikimokyklines ir mokymo įstaigas, darželinukus ir moksleivius, jų tėvelius ir pedagogus rugsėjo 29 - spalio 5 dienomis dalyvauti Europos judėjimo savaitės bėgime.

Sukvieskite būrį vaikų ir jaunimo bei kartu įveikite nurodytas distancijas:

Ikimokyklinukai - 250 m;
1-4 klasių mokiniai - 500 m;
5-8 klasių mokiniai - 1000 m;
9-12 klasių mokiniai - 1988 m (lietuvišką olimpinę mylią).

Visos užsiregistravusios švietimo įstaigos el. paštu gaus oficialius Europos judėjimo savaitės „MOVE WEEK" diplomus bei LTOK ir LOA padėkos raštus.
Iki rugsėjo 17 dienos, net 100 įstaigų, kurios paraiškose pristatys trumpą bėgimo aprašymą, pretenduoja laimėti MOVE WEEK Europos judėjimo savaitei skirtas apyrankes savo mokyklai ar darželiui. Prizų skaičius ribotas. LTOK Olimpinio švietimo darbo grupė atrinks įstaigas, kurios Europos judėjimo savaitės bėgimą vykdys originaliausiai (suburs didžiausią dalyvių skaičių, bėgs parkuose, miškuose, pritrauks daugiau kitų mokymo įstaigų ar organizacijų, apsirengs vienodai ar kitaip išreikš originalumą, kurį nurodys paraiškoje), gali laimėti savo darželiui ar mokyklai specialias akcijos apyrankes.

Registracijos formą rasite organizatorių internetinėje svetainėje www.ouprojektas.lt

Akcijos nuostatai >>>

Organizatoriai: LIETUVOS OLIMPINĖ AKADEMIJA