Aukštakalnio progimnazijoje pristatytas projektas „Užaugau Utenos krašte"

Aukštakalnio progimnazijoje pristatytas projektas „Užaugau Utenos krašte"Utenos miesto šventės išvakarėse, 2014 m. rugsėjo 5 d., Utenos Aukštakalnio progimnazijoje pristatytas projektas „Užaugau Utenos krašte". Tai ketvirtasis projektas nuo 2007-ųjų metų. Pirmąjį kartą dalyvaudami šio projekto veikloje kelių mokyklų mokiniai buvo užimti pažintine – menine veikla, antrąjį kartą kritiškai pažvelgė į juos supančią aplinką, trečiajame, skirtame Utenos miesto 750 metų jubiliejui, mokiniai rašiniuose, piešiniuose ir nuotraukose džiaugėsi ir didžiavosi savo kraštu.

Aukštakalnio progimnazijoje pristatytas projektas „Užaugau Utenos krašte"Ketvirtąjį projektą – „Užaugau Utenos krašte 2014" – organizavo ir parengė mokytojos Ramunė Semeniukienė ir Jūratė Katinienė. Rašyti rašinius apie gimtąjį miestą paskatino lietuvių kalbos mokytojos Rima Malaiškienė, Gražina Vaitonienė ir Lijana Meidienė. Mokyklos fotografų būrelio nariai ir jo vadovas Mindaugas Laučius nuotraukose atskleidė savo žvilgsnį į Uteną. Parodą papildė buvusio mokinio, dabar profesionalaus fotografo, Arvisto Kero įspūdingos Utenos krašto nuotraukos. Susipažinti su mokinių išsakytomis mintimis, pažiūrėti jų piešinių ir nuotraukų atvyko miesto vadovas Valentinas Vaitonis. Jis pasidžiaugė mokinių darbais, papasakojo apie miesto tvarkymo planus, atsaAukštakalnio progimnazijoje pristatytas projektas „Užaugau Utenos krašte"kė į klausimus.

Aukštakalnio progimnazijoje pristatytas projektas „Užaugau Utenos krašte"