Utenos regiono bei Comenius daugiašalės partnerystės projekto "Training for LIFE: Leadership Initiatives for Europe" mokytojams skirtas eTwinning seminaras Utenoje

erasmus E-twinning logoŠvietimo mainų paramos fondas, administruojantis eTwinning programą Lietuvoje ir programos eTwinning ambasadoriai 2014-09-25-26 12.30 val. organizuoja Erasmus+ programos eTwinning renginį „IKT įrankių taikymai tarptautinėje projektinėje veikloje" kuris vyks Utenos Dauniškio gimnazijoje ( J.-T. Vaižganto g. 48, Utena).

Maloniai kviečiame dalyvauti Utenos regiono mokytojus, besidominčius tarptautinio bendradarbiavimo galimybėmis ir norinčius išgirsti apie programos eTwinning veiklas, mokytojų gerąją patirtį ir išbandyti įvairius internetinius įrankius. Seminaras vyks anglų kalba.

Prašome seminaro dalyvius iš anksto registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Registracija vyks iki 2014-09-25 10.00 val. Registruojantis būtina nurodyti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę ir mokymo įstaigą.

Daugiau informacijos apie programą eTwinning galite rasti: www.etwinning.net.
Renginio programa >>>

Kilus klausimų prašome kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .