Lietuvos Respublikos Vyriausybė kviečia dalyvauti projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę"

Projektas "Moksleiviai Vyriausybėje"Lietuvos Respublikos Vyriausybė kartu su partneriais jau šeštus metus iš eilės organizuoja jaunimo tarpe vis didesnio populiarumo sulaukiantį projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę". Projektu siekiame skatinti moksleivius labiau domėtis Lietuvos valstybės institucijų veikla, susipažinti su darbo viešajame sektoriuje principais ir tapti aktyvesniais valstybės piliečiais, didinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės atvirumą ir skaidrumą, piliečius labiau įtraukti į jos veiklą, supažindinti visuomenę su Vyriausybės kasdieniu darbu.

Projekte kviečiami dalyvauti moksleiviai, šiais metais baigę 11 ir 12 klases bendrojo lavinimo mokyklose (3 ir 4 gimnazijos klases). Atrenkant mokinius svarbi jų motyvacija dalyvauti projekte, mokomųjų dalykų pasiekimai ir visuomeninis aktyvumas.

Registracija į projektą vyksta iki 2014 m. liepos 25 d. Daugiau informacijos interneto svetainėje www.moksleiviaivyriausybeje.lt