2014 m. balandžio 10 d. Dailės varžytuvės Vyturių progimnazijoje

2014-04-10 dailės varžytuvės2014 m. balandžio 10 dieną Vyturių progimnazijos mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Rita Malinauskaitė pakvietė rajono mokyklų pradinukų komandas išbandyti savo dailės žinias ir praktinius įgūdžius. Renginyje dalyvavo „Žiburio" pradinės mokyklos (mokytoja Olga Meškuotienė), mokyklos-vaikų darželio „Eglutė" (mokytoja Dalia Bagdonienė), Saldutiškio pagrindinės mokyklos (mokytoja Diana Stundžienė) ir Vyturių progimnazijos (mokytoja Regina Šinkūnienė ) trečiųjų – ketvirtųjų klasių komandos.

Mokiniai atsakinėjo į klausimus, sprendė kryžiažodžius, rinko dėliones, piešė užrištomis akimis ir visi kartu kūrė piešinius šv. Velykų tema. Šie darbeliai papuošė mokyklą. Šventę pagyvino mūsų progimnazijos pirmaklasių ir antraklasių atliekamos linksmos dainelės (mokytojos Aldona Guobužienė ir Almantė Šimonėlienė) bei ketvirtokių šokis.
Komisija, stebėjusi varžytuves, apdovanojo komandas padėkos raštais ir dovanėlėmis už draugiškumą, meniškumą, sumanumą ir išradingumą.