2014 m. balandžio 23 d. Kviečiame dalyvauti „Kūrybinių partnerysčių" programos Utenos regiono mokyklų renginyje-pamokoje

Kūrybinės partnerystėsMaloniai kviečiame dalyvauti „Kūrybinių partnerysčių" programos Utenos regiono mokyklų renginyje-pamokoje „Kūrybiškos pamokos – didesnės mokymo (si) galimybės", kuris vyks 2014 m. balandžio 23 dieną 10.00 – 14. 00 val.
Renginys vyks Utenos r. Sudeikių pagrindinėje mokykloje-daugiafunkciame centre.
Susitikimo programos aprašymas
„Kūrybinių partnerysčių" pamokoje Utenos regiono mokyklų mokytojai, ugdymo įstaigose su pedagogais ir vaikais dirbantys menininkai dalinsis patirtimi, pasakos apie galimybę mokytis kitaip netradicinėse aplinkose, pasitelkiant kūrybiškus metodus ir priemones. Pagal projektą į stažuotes Anglijoje lapkričio mėnesį ir Nyderlandus balandžio mėnesį vykę mokytojos dalinsis šių šalių įspūdžiais, pasakos apie „Kūrybinių partnerysčių" programos sėkmę svetur. Pamokoje vyksiančios aktyvios veiklos kūrėjų draugijoje, žaidimai, kūrybiniai susitelkimai neleis nuobodžiauti ir parodys, kad per veiksmą, jungiant iš pirmo žvilgsnio sunkiai suderinamus dalykus, kaip antai muziką ir matematiką, mokytis yra smagiau, o ir atsiveria platesnės saviraiškos galimybės.
Maloniai kviečiame ir tikimės aktyvaus dalyvavimo. Prašome registruotis telefonu 8 641 05938 arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Utenos regiono kuratorė Dovilė Franckevičienė