2014 m. kovo 20 d. Edukacinė veikla „Muzikos garsų ir instrumentų pasaulyje“ Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis"

„Muzikos garsų ir instrumentų pasaulyje"2014 m. kovo 20 dienos popietę Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis" ugdytiniai „gyveno" „Muzikos garsų ir instrumentų pasaulyje". Tą dieną į darželį sugužėjo būrelis muzikantų, dainininkų, šokėjų, kurie supažindino ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus su įvairiais muzikos garsais, muzikos instrumentais. Vaikams šoko, grojo, dainavo, apie muzikos instrumentus pasakojo Utenos kultūros centro popchoro „Decima" pradinukų grupės dainorėliai (vadovė Gražina Kapčiuvienė) bei muzikos mokyklos įvairių specialybių jaunieji atlikėjai (mokytoja Elina Barzdienė).
Tai bendras kultūros centro ir muzikos mokyklos edukacinis projektas, skirtas ikimokyklinio amžiaus vaikams bei pradinių klasių mokiniams.