Projektas „Pasitikėk savimi" Utenoje PDF Spausdinti El. paštas

2014 02 19 Pasitikek savimi 1 (2)2013 m. spalio pabaigoje Lietuvos darbo birža šešiolikoje Lietuvos miestų pradėjo įgyvendinti naują Europos socialinio fondo finansuojamą projektą jaunimui „Pasitikėk savimi".
Projekto tikslas – kartu su nevyriausybinėmis organizacijomis skatinti jaunimo integraciją į darbo rinką ar švietimo sistemą teikiant socialinės reabilitacijos ir paruošimo užimtumui darbo rinkoje paslaugas.
16-25 metų jaunuoliai, kurie nedirba, nesimoko ir nedalyvauja aktyviose darbo rinkos politikos priemonės įsitraukdami į projekto veiklas dalyvauja karjeros kompetencijų ugdymo – savęs pažinimo, profesijos rinkimosi, socialinės aplinkos, darbo rinkos poreikių ir savo galimybių suvokimo – užsiėmimuose.

2014 m. sausio 6 d. Utenos teritorinėje darbo biržoje prasidėjo pirmasis projekto „Pasitikėk savimi" etapas, kurio metu beveik 20 jaunuolių lankydamiesi projekto užsiėmimuose galėjo geriau pažinti save ir kitus, tobulinti darbo komandoje įgūdžius, 2014 02 19 Pasitikek savimi 1 (1)stiprinti pasitikėjimą savo jėgomis.
Nuo 2014 m. sausio 20 dienos projekto dalyviai dalyvauja antrajame projekto etape, kurio metu įsitraukdami į nevyriausybinių organizacijų veiklą, pritaiko turimas žinias, tobulina bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Projekto metu dalyviai gilinasi į savęs pažinimo, bendravimo psichologijos, kūno kalbos, streso įveikos, lyderystės temas, ugdomos jų asmeninės ir socialinės kompetencijos, stiprinamas pasitikėjimas savimi.
Dalyvaudami šiame projekte jaunuoliai bendrauja tarpusavyje, dalinasi turima patirtimi, mokosi vieni iš kitų, bendradarbiauja ir kartu sprendžia kylančias problemas. Projekto užsiėmimai dalyviams yra labai patrauklūs, nes taikomi neformalaus ugdymo metodai. Taip pat kiekvienam dalyviui suteikiama galimybė gauti individualias konsultacijas su projekto koordinatoriumi, o jų metu aptarti dalyvio karjeros tikslus ir geriausius būdus jų pasiekti. Sėkmingai baigusiems programą jaunuoliams suteikiama galimybė įgyti norimą profesiją arba per remiamo įdarbinimo priemones susirasti darbą.
Visus jaunuolius nuo 16 iki 25 metų, kurie šiuo metu nedirba ir nesimoko, kviečiame dalyvauti projekte. Norėdami gauti daugiau informacijos kreipkitės į projekto „Pasitikėk savimi" koordinatorę Utenoje Arūnę Šalkauskaitę tel. 8 633 21204 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .