Kviečiame dalyvauti projekte „Piliečiai reporteriai“! PDF Spausdinti El. paštas

Citizen reporterSvajoji apie žurnalisto darbą? Nori būti ne tik įvykių centre, bet ir pats kurti naujienas?
Jums bus labai įdomu patiems išbandyti darbą naujienų portale - būti jo redaktoriais!
Turėsite galimybę portale pademonstruoti savo turimas ir naujai įgytas žinias apie Europos Sąjungą: rinkimus į Europos parlamentą, piliečių teises, Lietuvos narystę Sąjungoje ir kt.
Dešimtyje Lietuvos miestų bus suburta iš viso net 100 jaunų (nuo 16 iki 30 m.) žmonių komanda, kurios nariai bus mokomi dirbti kaip ES žurnalistai. Projekto „Piliečiai reporteriai" dalyviai keturias dienas bus mokomi patyrusių šalies žurnalistų žurnalistikos subtilybių.

Jaunieji žurnalistai turės domėtis viskuo, kas vyksta Europos Sąjungoje, ypač Europos Komisijos sprendimais, kurie daro įtaką kasdieniam Lietuvos gyvenimui, ir dalintis informacija su kitais. Jie taip pat turės išreikšti savo nuomonę ir duoti pasiūlymų Europos Komisijai (komitetui), būti aktyvesniais Europos piliečiais ir dalintis savo patirtimi su kitais, pristatyti visuomenei, kaip veikia ES ir kad kiekvienas pilietis gali prisidėti.

Norintys dalyvauti projekte savo motyvacinį laišką iki 2014 m. vasario 17 d. turi siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Išsamesnė informacija teikiama tel. 8 656 339 38.