2013 m. lapkričio 8 d. renginys „Verslas Veža" Utenos Saulės gimnazijoje PDF Spausdinti El. paštas

2013 m. lapkričio 8 d. Utenos Saulės gimnaziją (K. Ladygos g. 18) nušvies verslo idėjos. VšĮ „Versli Lietuva" organizuojamas nemokamas renginių ciklas „Verslas Veža" ragina Lietuvos jaunimą imtis iniciatyvos kuriant savo ateitį. Verslumą inicijuojantis renginys Utenoje suteiks žinių, reikalingų verslo pradžiai, skatins jaunus žmones būti drąsiais ir kūrybingais.

Renginio metu vyks paskaita, kurioje „Versli Lietuva" atstovė regione Ina Smalinskienė skatins jaunuolius siekti savo svajonių kitaip – nebijoti imtis kūrybinių, netradicinių veiksmų.Taip pat su jaunimu bendraus ne tik verslo, tačiau ir pramogų pasaulio atstovai: ilgametę patirtį turintis prodiuseris ir renginių organizatorius Lauras Lučiūnas, UAB „Gaumina" direktorius Darius Bagdžiūnas atskleis sėkmingo verslo pradžios formulę ir akcentuos kūrybiškumo svarbą, Lietuvoje kukurūzų labirinto sumanytojas ir kūrėjas Sauliaus Kaminskas papasakos apie tikėjimo ir pasitikėjimo savimi galia.

Teorinių žinių sėkmingai verslo pradžiai nepakanka, tad susirinkusiųjų laukia ir kūrybinė užduotis. Dirbdami grupėse būsimi verslininkai dalinsis realiomis idėjomis, padėsiančiomis efektyviai spręsti regiono problemas. Bus organizuojamas geriausios idėjos konkursas ir skiriami apdovanojimai. Savo sėkmės istoriją pasakos Linas Adomaitis, dalyviai turės galimybę pasiklausyti gyvo garso koncerto.

Kviečiame dalyvauti renginyje.
Renginio programa >>>