2013 m. gegužės 30 d. „Kūrybinių partnerysčių" programos seminaras „Utenos regiono mokyklų patirtys" PDF Spausdinti El. paštas

Kūrybinės partnerystėsMaloniai kviečiame dalyvauti „Kūrybinių partnerysčių" programos seminare „Utenos regiono mokyklų patirtys" , kuris vyks 2013 m. gegužės mėn. 30 dieną 10.00 – 12.30 val. Seminaras vyks Utenos švietimo centre, Maironio g. 12. Į seminarą kviečiame registruotis iki 2013 gegužės mėn. 29 dienos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8 64105938.
Seminaro programa
Seminare Utenos regiono „Pokyčių mokyklų" programos ugdymo įstaigos: Utenos Krašuonos progimnazija, Zarasų „Ąžuolo", Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos ir Rokiškio rajono Obelių mokykla-darželis, „Kūrybinių partnerysčių" projekte dalyvaujančios jau antrus metus, pasidalins savo unikaliomis patirtimis ir papasakos apie pokyčius, kuriuos patyrė į mokyklas atėjus dirbti meninio sektoriaus atstovams: dizaineriams, aktoriams, vizualinių menų kūrėjams, architektams ir kitiems žinomiems Lietuvos žmonėms.
Apie „Kūrybines partnerystes"
„Kūrybinių partnerysčių" programa Lietuvoje įgyvendinama pirmą kartą sėkmingos to paties pavadinimo programos, veikiančios Jungtinėje Karalystėje, pagrindu. 2011–2014 metais programoje dalyvaus daugiau kaip 4000 mokinių iš 100 Lietuvos mokyklų. Projektas vykdomas Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva, iš dalies remiamas Europos socialinio fondo. Projektą „Kūrybinės partnerystės" įgyvendina Ugdymo plėtotės centras. Daugiau informacijos www.kurybinespartnerystes.lt.

Utenos regiono kuratorė Dovilė Franckevičienė