2013 m. gegužės 24 – 26 d. Projekto „X karta" pavasario sesija PDF Spausdinti El. paštas

Jaunas, perspektyvus, reiklus, drąsus, talentingas... Taip, Tu toks ir Tu gali tapti jaunuoju lyderiu. Projektas „X karta" padės atrasti save ir atskleis, kaip lengviau siekti užsibrėžtų tikslų. Pirmoji „X karta" pakopa: pavasario sesija. Jau gegužės 24 – 26 d. Mes laukiam Tavęs! Paskubėk, nes registracija vyksta tik iki gegužės 19 d.

Pirmąją dieną dalyviai susipažins su projektu, Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas" bei kitais dalyviais. Antroji diena bus skirta Europos jaunimo savaitei, kurios metu bus susipažįstama su programos „Veiklus jaunimas" jau įvykdytais geraisiais pavyzdžiais. Trečioji diena skirta susipažinti su jaunimo organizacijų veikla. Po šių dienų visi dalyviai grįš praturtinę savo žinių bagažą. Išsamesnė renginio programa bus paskelbta netrukus.

Organizatoriai pasirūpins dalyvių transportu, apgyvendinimu bei maitinimu. Į sesiją bus atrinkti 50 dalyvių! Organizatoriai susisieks su atrinktais dalyviais ir jiems atsiųs visą reikiamą informaciją. Registruotis gali čia: https://docs.google.com/forms/d/1luM4Bt6YBAVKrxanld8RAXD6WV8sbmT6ExcqQg7AEiI/viewform

UVJOS "Apskritasis stalas" informacija