„Kūrybinės partnerystės" kviečia kūrėjus į informacinius seminarus PDF Spausdinti El. paštas

www.kurybinespartnerystes.ltĮvairių kultūros, meno, mokslo ir kūrybos sričių profesionalai kviečiami išsamiau susipažinti su „Kūrybinių partnerysčių" projektu, kurį vykdo Ugdymo plėtotės centras. Seminaruose dalyvaus programoje jau dirbantys kūrybos agentai, kurie pasidalins gyva ir naudinga patirtimi iš darbo mokyklose. Projekto komanda pristatys „Kūrybinių partnerysčių" kontekstą, tikslus bei eigą, nusakys kuriančių žmonių vaidmenis programoje.
„Seminarai nevyks principu – „vienas visada kalba, kiti klauso", jais tikimės sukurti erdvę visiems dalyvaujantiesiems pasikalbėti ir šiek tiek „patirti" esminius programos principus – bendradarbiavimą, atvirumą ir dalinimąsi idėjomis" – dalinosi „Kūrybinių partnerysčių" projekto kūrėjų grupės vadovė Agnė Biliūnaitė.
Informaciniai seminarai organizuojami šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose, Panevėžyje, Šiauliuose. Į seminarus kviečiame registruotis iki kovo 29 d. adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, profesiją, darbovietę, telefoną, el. paštą ir miestą, kuriame ketinate dalyvauti. Prie laiško nepamirškite prisegti užpildyto klausimyno (jį galima parsisiųsti iš čia: http://www.kurybinespartnerystes.lt/informacija_kurejams-76).
Programoje nuo 2011 metų dalyvavo per 170 įvairių sričių kūrėjų, kurie dirbo 93 mokyklose visoje Lietuvoje. Tai muzikai, aktoriai, režisieriai, žurnalistai, dizaineriai, architektai, fizikai, chemikai – ir šis sąrašas toli gražu ne baigtinis. Anot A.Biliūnaitės, svarbu iš karto pasakyti, kuo ši programa išskirtinė.

„Kūrybinės partnerystės" nėra meno projektai mokyklose, siekiantys meninių rezultatų. Čia kuriantys žmonės, pasitelkdami savo įgūdžius, padeda mokyklai spręsti aktualius iššūkius. Tarkime, režisierius arba aktorius, dirbdamas projekte, orientuosis – ne į aktorystės meistriškumo ugdymą, bet pasitelkdamas savo profesines žinias bei įgūdžius, sudarys sąlygas mokytojams ir mokiniams atrasti būdų kitaip mokytis, pavyzdžiui – chemijos", – kalbėjo pašnekovė.

Informacinių seminarų „Kūrybinių partnerysčių" kūrėjams tvarkaraštis:

• Balandžio 5d. Vilnius 11.00 – 14:00
Mokyklų tobulinimo centras. Vilniaus mokytojų namai, Vilniaus g. 39, Vilnius

• Balandžio 9 d. Kaunas 11.00 – 14:00
Meno parkas, Rotušės a. 27, Kaunas

• Balandžio 10 d. Klaipėda 11.00 – 14:00
Kultūros komunikacijos centras. Bažnyčios g.4, Klaipėda

• Balandžio 11 d. Telšiai 11.00 – 14:00
Vilniaus dailės akademija. Telšių fakultetas. Muziejaus g. 29, Telšiai

• Balandžio 16 d. Panevėžys 11.00 – 14:00
Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka. Respublikos g.14, Panevėžys

• Balandžio 17 d. Šiauliai 11.00 – 14:00
Chaimo Frenkelio vila. Vilniaus g. 74, Šiauliai

Apie „Kūrybines partnerystes"
„Kūrybinių partnerysčių" programa Lietuvoje įgyvendinama pirmą kartą sėkmingos to paties pavadinimo programos, veikiančios Jungtinėje Karalystėje, pagrindu. 2011–2014 metais programoje dalyvaus daugiau kaip 4000 mokinių iš 100 Lietuvos mokyklų. Projektas vykdomas Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva, iš dalies remiamas Europos socialinio fondo. Projektą „Kūrybinės partnerystės" įgyvendina Ugdymo plėtotės centras.

Daugiau informacijos:
Dalia Balčiūnė