Startuoja konkursas „IDĖJA MANO ATEITIES MIESTUI" 2013 PDF Spausdinti El. paštas

Mokslo ir technologijų parko „Technopolis" organizuojamas studentų verslo planų konkursas „IDĖJA MANO ATEITIES MIESTUI " 2013 , skirtas studentų kūrybiškumo ugdymui, skatinant generuoti naujas verslo idėjas visuomenės gyvenimo kokybei pagerinti, startuoja jau vasario 22 dieną. Šis konkursas kasmet sulaukia daugiau nei 100 dalyvių: jaunimo ir akademinės bendruomenės narių. Pateiktus verslo planus vertina verslo sektoriaus atstovai. Dalyvauti verslo plano konkurse kviečiami visi kūrybiški, iniciatyvūs ir turintys vertingų idėjų Kauno miesto aukštųjų mokyklų studentai. Šis konkursas – puiki galimybė jaunimui atskleisti savo verslumą ir idėjas, naudingas ateities miestui.

Konkurso metu studentai skatinami kūrybiškai pažvelgti į miesto ir jo gyventojo problemas, ieškant draugiškų visuomenei miesto plėtros idėjų. Pasak MTP ,,Technopolis" l.e.p direktorės Ligitos Valalytės: ,,Verslus jaunimas = versli visuomenė = socialinė ir ekonominė gerovė. Konkursas „IMAM" jau tradicija tapęs renginys, kurio svarbiausias tikslas - paskatinti jaunuolius rinktis galimybę būti aktyviu, pridėtinę vertę generuojančiu ir socialiai atsakingu visuomenės nariu".

Registracija į konkursą „IDĖJA MANO ATEITIES MIESTUI" 2013 vyksta iki vasario mėn. 22 d. Nugalėtojų ir dalyvių laukia prizai. Pagrindinį prizą įsteigė MTP „Technopolis". Tris prizines vietas užėmusios komandos gaus „Technopolis" paslaugų paketus. I-oji vieta bus apdovanota 5000lt, II-oji 2000lt, o III-oji 1000lt vertės paslaugų paketais, kuriuos sudarys konsultacijos verslo pradėjimo, finansinių išteklių pritraukimo ir kitais klausimais, partnerių paieška, patalpų verslo idėjų pristatymams ir įrangos nuoma. Leidykla „Šviesa" trijų geriausiai pasirodžiusių komandų narius apdovanos knygomis verslo tematika. Geriausiai pasirodžiusios komandos nariams padovanosime po Jack'o Welch'o ir Jonh'o A. Byrne knygą „Džekas. Tiesiai iš širdies: ko išmokau vadovaudamas puikiai kompanijai ir puikiems žmonėms". Mintis atgaivins ir jėgų įgyvendinti verslo planus suteiks „Red Bull", o galimybę atsipalaiduoti po konkurso ir smagiai praleisti laiką su komandos draugais dovanos „Miegantys drambliai". Komandų kuratoriams ir kitiems konkurso dalyviams bus įteikti sertifikatai.

Šis konkursas dalyviams suteiks galimybę pristatyti savo verslo planą kompetentingai iš verslo, mokslo ir savivaldos institucijų sudarytai komisijai bei gauti vertingų patarimų įgyvendinant idėją praktikoje.

Studentų registracija vyksta iki 2013 m. vasario mėn. 22 d., liko tik kelios dienos, paskubėkite registruotis ir teikti verslo planus savo ateities miestui.

Registracija į konkursą: www.technopolis.lt/ideja
Iškilus klausimams rašykite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Organizatoriai: Mokslo ir technologijų parkas „TECHNOPOLIS"

Konkursas organizuojamas įgyvendinant dalinai ES Europos regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą „Kauno miesto inovacijų sistemos stiprinimas plėtojant verslo, mokslo ir savivaldos bendradarbiavimą bei tobulinant žinių ir technologijų sklaidos terpę (INOKAUNAS)".

Mokslo ir technologijų parko „TECHNOPOLIS" informacija