Renkantis studijas kyla šimtai klausimų PDF Spausdinti El. paštas

2012 m. vasario 7–9 dienomis Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo", vyks aukštųjų mokyklų mugė „Studijos 2013". Organizatoriai tikina sieksiantys sukurti kūrybišką ir draugišką erdvę, kurioje kiekvienas jaunas žmogus gebės pasirinkti tinkamiausią specialybę.
Apsilankę tris dienas vyksiančioje parodoje susipažinsite su Lietuvos bei užsienio profesinių mokyklų, universitetų, kolegijų ir kitų mokslo įstaigų siūlomomis galimybėmis, bet ir galėsite sudalyvauti verslumo seminaruose, paskaitose ar koncertuose. Tarp parodoje dalyvausiančių 100 mokslo įstaigų, savo stendą pristatys ir Aleksandro Stulginskio Universiteto (ASU) komanda.
„Laikotarpis, kuomet jaunuolis turi nuspręsti, kokiu keliu eiti toliau, yra vienas sudėtingesnių. Jiems labai trūksta informacijos ir tik užmezgęs pokalbį supranti, kiek neatsakytų klausimų yra jų galvose, – atvyrauja ASU studentų atstovybės prezidentas Skomantas Rukuiža. – Dauguma konsultuojasi su tėvais, draugais ar ieško informacijos internete, tačiau taip dažnai susikuriama gana siaura nuomonė. Iš tikrųjų reikėtų peržvelgti viską, ką siūlo aukštosios mokyklos, ir pasirinkti tai, kas labiausiai tinka konkrečiam žmogui. Galbūt jūs linkęs į menus, o gal į aukštosios matematikos reikalaujančius mokslus. Galbūt geriausiai jausitės studijuodami kalbas, o gal taikomąją ekologiją..."
Aukštųjų mokyklų mugė praeitą šeštadienį vyko Kaune. ASU studentų atstovybės prezidentas džiaugiasi, kad į Lietuvos sporto universiteto maniežą susirinko ne tik būsimi studentai, bet ir jų tėvai bei mokytojai. Vaikinas tikisi, kad Vilniuje renginys bus ne mažiau populiarus, o tuos, kurie ruošiasi apsilankyti, kviečia sustoti ir prie jaunatviško ASU stendo.

ASU studentų atstovybės informacija